Охорона кордону і служба в Україні: Адвокат розповів, що ФСБ випитувала в українського військового

Фото з відкритих джерел

Адвокат заявив, що українець відмовився давати свідчення, адже ці відомості мають службовий характер

Співробітники Федеральної служби безпеки РФ в анексованому Криму розпитували затриманого українського військовослужбовця Євгена Добринського про охорону адміністративного кордону між Кримом та Херсонською областю. Про це розповів адвокат Іслям Веліляєв, повідомляє "Крим.Реалії". 

За словами правозахисника, спецслужби Росії розпитували чоловіка про те, де і в якій частині він проходить службу. Крім цього, ФСБ намагалися дізнатися інформацію про порядок здійснення охорони державного кордону в частині, де українець служив, питали, які входять засоби захисту, ідентифікації людей тощо. 

"Багато було питань про ведення військової служби. За моїми рекомендаціями, ми відмовилися давати свідчення, оскільки ці відомості мають службовий характер. Він на сьогоднішній день є військовослужбовцем, тому ми відмовилися давати докладні пояснення з приводу його служби", - відповів адвокат. 

Новини за темою: Викрадення військового на адмінмежі з Кримом: В ОДА заявили, що чоловік не мав причин залишати місце служби

Нагадаємо, 30 травня, на адміністративному кордні з анексованим Кримом зник військовослужбовець 95-ї десантно-штурмової бригади Євген Добринський з підрозділів Збройних сил України.

У вівторок, 2 червня, ФСБ РФ заявила про затримання десантника на території Криму. У спецслужбі наголосили, що українець незаконно перетнув кордон в обхід встановлених пунктів пропуску.

Однак, у ЗСУ відповіли, що російські спецслужби чинять на військового психологічний тиск, а сам хлопець може перебувати під дією спецпрепаратів.

А нещодавно, 3 червня, так званий "суд" у Криму заарештував українського військовослужбовця Євгена Добринського на 30 діб.

Loading...