НАБУ оголосило у розшук суддів ОАСК: В установі стверджують, що усі вони на робочих місцях

Службовців підозрюють у спробі захоплення державної влади

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк

sud.ua

Голова Окружного адмінісуду Києва, його заступник та троє суддів, яких напередодні оголосили в розшук, перебувають на робочих місцях. Про це повідомила пресслужба ОАСК.

Зазначається, що судді, яких підозрюють у спробі захоплення державної влади, продовжують виконувати свої службові обов’язки. Крім того, в ОАСК стверджують, що заяви про систематичне неприбуття суддів на виклики детективів НАБУ для допитів не відповідають дійсності, оскільки всі службовці, яких викликали, приходили в НАБУ.

Крім того, інші зазначені в повідомленні на сайті антикорупційного відомства судді не отримували повідомлень про підозру у скоєнні злочину й повісток про їх виклик, – заявили в суді.

Також в ОАСК додали, що судді готові з’явитися на допит у порядку, передбаченому законом, проте закликають співробітників НАБУ дотримуватися чинного законодавства.

Нагадаємо, 17 липня Національне антикорупційне бюро України повідомило про підозру голові Окружного адміністративного суду Києва Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову та ще п'ятьом суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

Новини за темою: У Раді не підтримують ліквідацію ОАСК

Вчора, 11 серпня, НАБУ оголосило суддів у розшук за підозрою в захопленні державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККСУ), Вищою радою правосуддя (ВРП) та створення штучних перешкод у їхній роботі.

Loading...