Один із суддів КСУ заявив, що через тиск подав заяву про відставку

Суддя Конституційного суду України Ігор Сліденко Lb.ua

Заяву на звільнення він написав ще 8 жовтня

Суддя Конституційного суду України Ігор Сліденко написав заяву про свою відставку. Вона знаходиться у КСУ. Про це суддя заявив на брифінгу в Києві, передає "РБК-Україна".

За його словами, заява про відставку була написана ще 8 жовтня.

"7 жовтня мені зателефонували і сказали, що я поводжуся неправильно. 8 жовтня я написав заяву про відставку. Тому я маю моральне право говорити про ці речі (тиск на суд, - ред.). Вона знаходиться в суді, її має розглядати суд", - розповів Сліденко.

У той же час чоловік відмовився розповідати, хто йому телефонував і чинив тиск, але зазначив, що дзвінок був з Офісу президента.

"Суть цих проблем наступна. У грудні минулого року я виїхав за кордон, 4 січня я повернувся, це були вихідні. 8 січня вийшов на роботу і попросив, щоб мені дали листочок, щоб внести відомості про зарплату. Мені принесли його 9-го, я вніс ці дані. Формально я порушив закон, але я не міг внести їх вчасно. Я надав свідчення в НАЗК, але вони сказали, що ці свідчення не підходять", - пояснив суддя.

Новини за темою: Законопроєкт Зеленського про перезавантаження КСУ має ознаки конституційного перевороту, - Тупицький

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський вніс у Верховну Раду законопроєкт, згідно з яким мають припинитися повноваження всіх суддів Конституційного суду України.

Loading...