live

Одеські активісти провели пікет з вимогами до Максима Вихора, - ЗМІ

Мітинг в Одесі comments.ua

Протестувальники вимагають відставки заступника прокурора - Віталія Заперченка

В Одесі під будівлею прокуратури пройшов мітинг за участю активістів, які вимагають у прокурора Одеської області Максима Вихора відправити у відставку свого заступника Віталія Заперченка, інформує портал comments.ua.

Як зазначив один з організаторів громадського руху Андрій Грушецкі, Віталій Заперченко – учасник ДТП із летальним випадком. У зв'язку з цим активісти задаються питанням, як він може займатися прокурорською діяльністю на регіональному рівні. Однак, крім цього активісти звинувачують Заперченка у низці корупційних історій, в яких він був помічений, займаючи посаду прокурора в Комінтернівському районі Одеської області.

Мітингувальники прийшли під стіни прокуратури з плакатами, де написали про чиновника невтішні слова та прямо звинуватили в крадіжці. Пікет носив мирний характер, проте його учасники пригрозили переходити до більш радикальних заходів, якщо прокуратура Одеської області та Офісу генпрокурора буде ігнорувати законні вимоги громадськості щодо звільнення держслужбовця.

Нагадаємо, 18 лютого в Одесі місцеві мешканці вкотре пікетували будівлю регіональної прокуратури. Одесити обурені імітацією боротьби наглядового відомства з незаконною забудовою узбережжя.

Loading...