Одеса відмовляється дотримуватися "карантину вихідного дня"

Фото з відкритих джерел

У місті продовжують діяти епідеміологічні заходи, передбачені помаранчевим рівнем

Секретар оперативного штабу Одеської міськради щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Олександр Тиховський заявив, що в місті не планують запроваджувати "карантин вихідного дня". Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Станом на сьогодні на території міста Одеса зберігається помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки й поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. Наразі обласна та міська комісії ТЕБ і НС не ухвалювали жодних рішень стосовно впровадження "карантину вихідного дня", - розповів Тиховський.

Новини за темою: Львів буде оскаржувати в суді рішення Кабміну про "карантин вихідного дня", - Садовий

Окрім цього, він пояснив, що Одеса продовжує перебувати в помаранчевій зоні й дотримуватися усіх передбачених цим рівнем епідеміологічної небезпеки карантинних заходів.

Як зазначається, у місті обов'язкове носіння масок, дотримання соціальної дистанції та користування дезінфекторами в громадських місцях.

Новини за темою: Троє міністрів виступили проти введення "карантину вихідного дня" в Україні, – ЗМІ

Нагадаємо, напередодні міський голова Львова Андрій Садовий виступив проти введення в Україні "карантину вихідного дня" та заявив, що у Львові таке рішення уряду підтримувати не будуть. 

Loading...