live

Очолювати МОЗ має адміністратор, який на відмінно пройшов всі сходинки, а не нездари без освіти, – Тодуров

Борис Тодуров Фото - скріншот

"Ось це було страшно"

Міністерство охорони здоров’я України має очолити людина-адміністратор, яка до того на відмінно пройшла всі сходинки, починаючи від лікаря, що практикує.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив директор Інституту серця, український кардіохірург Борис Тодуров.

Борис Тодуров зауважив, що він не хотів би бути міністром охорони здоров’я, та пояснив, у чому полягає причина.

"На сьогодні пост міністра – це така формальна позиція, коли людина, приходячи в це крісло, не може вирішувати свої кадрові питання і не розпоряджається фінансами свого міністерства. Який сенс приходити в це крісло, якщо ти не можеш повноцінно керувати галуззю?" – заявив кардіохірург.

Гість ток-шоу наголосив: "Крім усього іншого, я вважаю, що прийти на цей пост повинна людина-адміністратор, в своїй душі – адміністратор і за своїм складом адміністратор, яка пройшла шлях від практикуючого лікаря, і з усіма сходинками, включаючи заступника міністра, перший заступник міністра, потім міністр. І на кожній сходинці вона повинна бути відмінником. Якщо вона на цих сходинках була трієчником, то на наступну сходинку її не можна ставити. У нас іноді на пост міністра (я зараз не маю на увазі сьогоднішнього міністра..., я маю на увазі попередні команди, які там по три роки сиділи) повні, вибачте, нездари, без будь-якої освіти, без будь-якої підготовки, які, приїхавши в чужу країну, раптом вирішили, що можуть керувати в 40-мільйонній країні цілою медичною галуззю, не маючи взагалі ніякого досвіду. Ось це було страшно".

Новини за темою: Що занадто, то не здорово: Через карантин ми не повинні втратити хворих з різними патологіями, – Тодуров

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року в Україні розпочався другий етап медичної реформи.

Раніше тоді ще міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявляв, що міністерство не має наміру зупиняти медичну реформу в Україні.

Loading...