У найближчу добу Землю накриє магнітною бурею: Люди вже можуть відчувати головний біль

Магнітна буря Фото з відкритих джерел

Сплеск геомагнітної активності спостерігатиметься з 1 по 4 грудня

Найбільшою проблемою для всіх метеозалежних людей на планеті на початку грудня 2020 року стануть магнітні бурі. Очікується, що спалахи будуть настільки сильними, що погіршення самопочуття відчують навіть ті, хто не схильний реагувати на магнітні коливання. Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Як зазначається, сплеск геомагнітної активності спостерігатиметься завтра, 2 грудня та триватиме до 4 грудня. Проте метеочутливі люди вже сьогодні вечорі, 1 грудня, почнуть відчувати погіршення самопочуття.

Серед симптомів, які можуть з'явитися у людей: мігрень, дратівливість, прояви агресії. Працездатність і концентрація уваги почнуть падати. Також можуть виникнути проблеми зі сном, а вранці – занепад сил, апатія. Можуть бути стрибки тиску та загострення хронічних захворювань.

Щоб знизити вплив магнітної бурі, потрібно:

  • вибратися ввечері на прогулянку на свіжому повітрі;
  • добре провітрити спальню перед сном;
  • з раціону виключити каву, алкоголь, жирну і гостру їжу;
  • ввечері або вранці варто випити трав'яний чай, морс або компот;
  • фізичне навантаження варто обмежити;
  • по можливості уникати стресів;
  • на ніч можна зробити розслабляючу ванну.

Людям із хронічними захворюваннями рекомендується не перевтомлюватися, а під рукою тримати необхідні ліки та пляшку зі звичайною водою.

Новини за темою: Вчені NASA зафіксували аномалію у магнітному полі Землі

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров'я України розповіли, як зробити свій сон якіснішим і лягати раніше всупереч бажанню "посидіти ще в телефоні".

Loading...