ОБСЄ зафіксувала 829 порушень на Донбасі від початку перемир’я

Із 27 липня в організації нарахували 148 вибухів

Фото з відкритих джерел

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ з 27 липня по 30 серпня зафіксувала 829 порушень режиму припинення вогню в зоні проведення операції Об'єднаних сил. Відповідні дані оприлюднено в звіті організації.

Зазначається, що з початку дії домовленості про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня, було нараховано 148 вибухів, 2 невизначених боєприпаси, які пролетіли, 12 освітлювальних ракет та 667 черг і пострілів.

Водночас, за останню підзвітну добу, з вечора 29 до вечора 30 серпня, в ОБСЄ зафіксували 60 порушень "режиму тиші" в непідконтрольному Україні Луганську. В організації ці постріли зі стрілецької зброї оцінили як навчання з бойовою стрільбою за межами зони безпеки. У той же період на лінії розмежування на Донеччині порушень не зафіксовано.

Новини за темою: З 1 вересня змінюється режим роботи КПВВ на Донбасі

Нагадаємо, впродовж минулої доби, 31 серпня, у районі проведення операції Об'єднаних сил, зафіксовано два факти порушення режиму припинення вогню зі сторони незаконних збройних формувань. Зокрема, провокацію зі стрілецької зброї помітили поблизу Водяного, а також неприцільні постріли з підствольного гранатомета поблизу Авдіївки.

Loading...