live

Обсервація – день четвертий: Знімальна група ZIKу побувала у гостях у міністерки Скалецької

Фото з відкритих джерел

"Вона пізно лягає і дуже-дуже рано встає"

У кімнаті міністерки охорони здоров’я України Зоряни Скалецької, яка зараз перебуває у карантинній зоні у Нових Санжарах разом з евакуйованими з Китаю громадянами, багато документів і вона постійно перебуває на зв’язку та спілкується із співробітниками, а також із президентом України та керівником уряду.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомив кореспондент Андрій Лащ.

Знімальна група телеканалу ZIK – кореспондент Андрій Лащ та оператор Петро Таргонський – уже четвертий день перебуває у карантинній зоні разом із евакуйованими з китайського міста Ухань громадянами України та іноземних держав.

Під час включення у понеділок зранку Андрій Лащ розповів, що знімальну групу переселили в іншу кімнату на 4 поверсі медичного центру. До кімнати, де раніше мешкали журналісти, поселили жінку, в якої виникли проблеми з травленням. З його слів, умови у новому номері є значно кращими. Він також зазначив, що антисептиками, медичними масками та рукавичками, без яких не можна виходити з номера, вони забезпечені. До слова, після використання їх слід запакувати у спеціальний мішок. Сміття забирають з коридору раз на два дні й утилізують.

Новини за темою: У Польщі госпіталізували пацієнта з підозрою на коронавірус COVID-19

За їжею доводиться виходити на перший поверх, забирати пакунки, а споживати її вже у номері. А ось алкоголь в зоні обсервації категорично заборонений.

Андрій Лащ розповів, що для евакуйованих іноземців благодійники передали книжки та музику. Він зазначив, що із представниками Аргентини ця країна заборонила спілкуватися, а з рештою – можна, якщо випаде така нагода.

Кореспондент зазначив, що побував у гостях у міністерки охорони здоров’я Зоряни Скалецької, яка зараз є сусідкою знімальної групи телеканалу ZIK у карантинній зоні. Андрій Лащ зазначив, що у кімнаті міністерки багато документів і вона постійно перебуває на зв’язку та постійно спілкується із співробітниками, а також із президентом України та керівником уряду.

"Вона пізно лягає і дуже-дуже рано встає", – помітив кореспондент.

Нагадаємо, евакуйовані із Уханя українці перебувають на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після повідомлення про розміщення українців у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Додамо, знімальна група телеканалу ZIK потрапила до закритої зони у Нових Санжарах Полтавської області – до санаторію, де зараз перебувають на карантині евакуйовані з китайського міста Ухань громадяни. Упродовж 14 днів телеканал ZIK оперативно повідомлятиме про все, що там відбувається.

Loading...