"Обозреватель" клепає фейки на своєму телеканалі, а ми покажемо, що можемо зробити з їхньою ліцензією, – Шарій

Анатолій Шарій. Фото: wikipedia.org/Westmclaren

На думку блогера, така інформполітика дуже показова – адже можна побачити, до чого ЗМІ може опуститися

Блогер Анатолій Шарій стверджує, що сайт і телеканал "Обозреватель" створюють фейки і займаються інформаційними вкидами.

По це він сказав в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі  ZIK.

"Зараз пчеломаткою такою, яка займається цими вкиданнями, є "Обозреватель". "Обозреватель", очолюваний Бродським, який чудово себе почував при Януковичі, "Обозреватель", очолюваний Орестом Сохаром, який був офіційним радником Азарова. Ці люди зараз займаються такого роду вкидами. Вони вже зловили один позов до суду від мене, моментально видалили матеріали з розповідями про те, як я ґвалтував людей, і мене розшукують в Європі і ніяк не можуть знайти. І тепер вони дійшли до того, що на телеканалі почали розповідати цю саму історію про те, що я – ґвалтівник, масовий насильник, і є безліч жертв насильства, але ніхто мене не може знайти, на жаль, Інтерпол безсилий", – заявив Анатолій Шарій.

На думку блогера, така інформполітика дуже показова – адже можна побачити, до чого ЗМІ може опуститися.

"Це показово, я думаю, це показово, до чого вони можуть опуститися, ну, а ми покажемо, що ми можемо зробити тепер з їх ліцензією і так далі. Тому що треба якось протистояти. Почалася історія з того, що ми посміли просто сказати про ряд бізнесів, які належать тому ж Бродському, і ось таким чином борються. Якщо не буде введено кримінальне покарання за наклеп в Україні, це буде продовжуватися. Як би до цього хто не ставився, кажуть, що це, мовляв, напад на свободу слова. Дивіться, мене звинувачували в тому, що я там рука, нога Кремля на сайті "Телекритика". Я подав до суду і в суді вони "попливли" і розповіли, що Кремль – це споруда давніх віків, а "русский мир" – це дуже  позитивно, тому що це Достоєвський та інші письменники. Вони в суді відразу розсипаються, розповзаються. А якщо буде кримінальна відповідальність, вони моментально – ну, вони будуть думати, у всякому разі, що пишуть", – зазначив Шарій. 

Раніше Шарій заявляв, що Бродський використав не за призначенням кошти Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Він також звернувся з проханням про інформацію, що стосується Михайла Бродського. На заклик Шарія відгукнулася ексміністр юстиції Олена Лукаш, яка розповіла, як Бродський часто бував у приймальні Азарова і навчав влади, як ігнорувати Майдан.

Loading...