Обов’язкову вакцинацію від COVID-19 підтримують 30% "слуг народу", – Дубінський

Фото з відкритих джерел

Було дуже багато зауважень і суперечок, немає консолідованої позиції, каже парламентар

Законопроєкт про обов’язкову вакцинацію від коронавірусної інфекції COVID-19 підтримують приблизно 30% "слуг народу".

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар розповів про сьогоднішнє засідання фракції монобільшості та про питання, які розглядали депутати.

"Приблизно 30% депутатів готові підтримати законопроєкт про обов'язкову вакцинацію. Відчуття, що голосів немає. Дуже багато зауважень, дуже багато суперечок, немає консолідованої позиції, тому, я думаю, що на сьогоднішній момент законопроєкт про обов'язкову вакцинацію не пройде", – сказав Олександр Дубінський.

Новини за темою: Інтерпол попередив про можливі злочини, пов'язані з вакциною від COVID-19

Як повідомляли, на засіданні 2 грудня Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови 20 березня 2020 р. № 224, якою затверджений перелік лікарських засобів та медичних виробів, які звільняються від сплати ввізного мита та податку на додану вартість. Постановою до переліку включені Vaccines (вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2).

Раніше стало відомо, що в Раді національної безпеки і оборони України планують завершити масову вакцинацію населення проти коронавірусу до кінця 2021 року та розраховують зробити щеплення максимальній кількості українців. 

Loading...