"Обласні керівники навмисно спотворюють статистику захворюваності на COVID-19 у Дніпрі", - заступник міського голови

Андрій Бабський Дніпровська міська рада

Керівники Дніпропетровської області навмисне спотворюють статистику захворюваності на коронавірус в Дніпрі. Цю неправдиву інформацію вони передають до Міністерства охорони здоров'я.

Про це заявив заступник міського голови Дніпра, директор Департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради Андрій Бабський, передає "Дніпровська панорама".

"В останні дні обласна влада видає неправдиву статистику по захворюваності на COVID-19 в Дніпрі. На вчорашній день обласна статистика була подана така: у Дніпрі понад 600 випадків захворюваності COVID-19. Офіційно заявляю, що ця інформація - не правдива! Вчора у нас було підтверджено 296 випадків. Така ситуація простежується і в попередні дні. Можна тільки здогадуватися, для чого це робиться. Керівники області - пан Олійник та його підлеглі, ймовірно займаються якимись фінансовими механізмами або зловживаннями з ПЛР-тестуванням. Упевнений, що в цьому так само є і якась політична складова", - заявив Андрій Бабський.

Заступник міського голови також зазначив, що в обласній статистиці істотно занижений показник одужання дніпрян. Так, за весь період пандемії захворіло 14035 осіб, з них одужали 9800. Обласна влада, своєю чергою, дає іншу статистику щодо тих, хто подолав хворобу - 5600 осіб.

"Загалом у місті вони "втратили" 4200 пацієнтів, які вже одужали! Вони передають цю інформацію Міністерству охорони здоров'я, вводячи в оману керівництво країни. Це може впливати на прийняття важливих рішень у боротьбі з COVID-19. Сьогодні в місті на лікуванні 4246 городян, вдома лікується 3560, а в стаціонарах 686 пацієнтів. Таким чином, 70% хворих подолали цю хворобу", - зазначає Андрій Бабський.

Юлія Віклієнко Дніпровська міська рада

Водночас заступник директора Департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міськради Юлія Віклієнко звернулася до жителів міста і нагадала про необхідність профілактики вірусних захворювань:

"Для профілактики коронавірусної інфекції необхідно носити маски, дотримуватися соціальної дистанції, обробляти руки дезінфікуючими засобами. А найголовніше в профілактиці вірусних захворювань - тривалі прогулянки на свіжому повітрі. Це покращує кровообіг і підвищує імунітет".

Loading...