Обіцяли створити 500 тис. робочих місць, а насправді скоротили їх у медицині, – Мусій

Олег Мусій Скріншот відео

Понад те, закриваються реабілітаційні заклади для інвалідів та учасників війни, каже колишній міністр

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обіцяв створити 500 тисяч робочих місць, проте насправді відбулося скорочення робочих місць у медицині.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив міністр охорони здоров'я України c 27 лютого до 1 жовтня 2014 року, народний депутат України VIII скликання Олег Мусій.

Гість ток-шоу здивувався, наскільки урядовці далекі від реалій, якими живе український народ, і вже рік будують повітряні замки, які не мають нічого спільного з життям людей.

"Починаючи від обіцянок про 500 тисяч робочих місць – вже паном Шмигалем було заявлено, а насправді скорочення робочих місць в медицині. У закладах охорони здоров'я фтизіатричної служби, закладах охорони здоров'я, психіатричної служби, закладах охорони здоров'я інвалідів і учасників війни. Ви уявіть собі, про який соціальний захист ви говорите, коли інваліди і учасники війни, починаючи від Другої світової війни, війни в Афганістані і зараз, теперішні бійці – для них закриваються реабілітаційні заклади. Закриваються!" – заявив Олег Мусій.

Колишній міністр наголосив, що фінансування таких закладів на 30% – це не соціальний захист, а цинізм.

Новини за темою: Кількість безробітних українців від початку року скоротилася на 0,1%

Як повідомляли, у квітні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд працює над створенням у травні для українців, які залишилися без роботи через карантин, 500 тисяч робочих місць.

У червні Денис Шмигаль заявив, що ситуація із безробіттям складна, оскільки в країні зареєстровано понад пів мільйона безробітних.Loading...