НЗФ на Донбасі розблокували роботу КПВВ "Новотроїцьке", - ДПСУ

КПВВ "Новотроїцьке" Укрінформ

Наразі повністю заблокованою залишається робота КПВВ "Мар'їнка" зі сторони непідконтрольних територій

Представники незаконних збройних формувань на Донбасі відновили рух через КПВВ "Новотроїцьке". Про це повідомляє пресслужба ДПСУ

Згідно з повідомленням, наразі українські прикордонники у цьому контрольному пункті забезпечили пропуск на тимчасово непідконтрольну територію 11 автомобілів та 111 осіб.

Водночас представники НЗФ продовжують перешкоджати вільному руху людей в межах дорожнього коридору. Так, станом на 12:00 на контрольовану територію України прослідувало лише 4 автомобілі та 20 осіб.

Новини за темою: ОБСЄ зафіксувала понад 900 порушень з початку перемир'я на Донбасі

Крім того, цього тижня через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до ТОТУ прослідували 10 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для мешканців Донбасу міжнародна організація направила продуктові набори, медичне обладнання, матеріали для систем водопостачання. Загальна вага гуманітарного вантажу склала понад 132 тонни.

Новини за темою: Реінтеграція Донбасу: Доповідь міжнародної кризової групи ICG

Нагадаємо, з 1 вересня пропускні операції в КПВВ на Донбасі здійснюють щоденно з 07:00 до 18:30, однак у сторону ОРДЛО після 18:00 громадян пропускати не будуть.

Loading...