Нинішній губернатор Полтавщини Синєгубов продовжує схеми свого попередника із закупівлі авто швидкої допомоги, - ЗМІ

Олег Синєгубов ЛІГАБізнесІнформ

Скандал із закупівлею автомобілів швидкої допомоги в Полтавську область відкрив чимало нюансів у сфері охорони здоров'я регіону. Нинішній голова ОДА Олег Синєгубов продовжує розпочаті ексгубернатором Валерієм Головком схеми, про які розповів журналіст каналу "Свободний". По-перше, закуплені авто, за словами журналіста, зовсім не були каретами швидкої допомоги.

"Привезли з-за кордону вантажні буси. Вдумайтеся: вантажні буси. І на місці почали їх варити, пиляти, підбивати, типу вони не вантажні. Вони підробили гарантійні документи, і це ми не говоримо про внутрішнє обладнання, начинку, яка не відповідає вимогам", - зазначив журналіст каналу Владислав Сидоренко.

А ось зробити "начинку" - не стало проблемою. Адже списане медичне обладнання в Полтавську область закуповують з 2005 року, кажуть журналісти "Свободний".

"Мало того, що на багатомільйонне медичне обладнання в рази завищувалася ціна. Це обладнання завозили з Німеччини, яке там давно списано і знято з експлуатації. Його завозили сюди як нове, а 10 мільйонів на цьому просто крали. Справа в тому, що все це документувалося", - додав Сидоренко.

У закупівлях уживаної техніки ексгубернатору допомагала низка людей. Однак Синєгубов залишив тільки начальника Головного управління охорони здоров'я Полтавської області. А, як стверджує журналіст каналу "Свободний", саме він одна з головних ланок схем медичної закупівлі.

 Loading...