НСЖУ відкриває Антикризову гарячу лінію для редакцій ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Національна спілка журналістів України започатковує онлайн-антикризову гарячу лінію для редакцій, які постраждали у зв'язку із карантином. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як зазначається, втрата робочих місць, зменшення тиражів і передплати, борги перед друкарнями чи за трансляцію телерадіосигналу, втрата рекламодавців й відсутність коштів на подальшу діяльність - чи не кожну українську редакцію місцевої газети, сайту чи ТРК зачепила економічна криза, викликана поширенням епідемії коронавірусу та запровадженим карантином.

Але якщо одним медіа попередні накопичення та впроваджені заходи з економії ще дозволяють триматися, то частина місцевих ЗМІ уже перебуває у надзвичайній скруті. НСЖУ готова надавати юридичні консультації та поради медіаекспертів для вирішення проблемних питань, виступати посередником у переговорах із місцевою владою. Також отримані запити про допомогу Спілка журналістів адресуватиме до уряду і парламенту з метою лобіювання прийняття урядових рішень на підтримку медіагалузі.

"Наше завдання – подолати кризу в медіагалузі і особливо нині важливо – рятувати місцеві ЗМІ, – наголошує голова НСЖУ Сергій Томіленко. – Рятуючи місцеву журналістику, ми захищаємо право громадян на доступ до важливої місцевої достовірної інформації. Запрошуємо редакторів і журналістів не мовчати! Разом ми знайдемо шляхи виходу із критичної ситуації і важелі впливу на владу".

Звернення на Антикризову гарячу лінію для ЗМІ приймаються онлайн за спеціальною формою.

Також можна надсилати листи на адресу – [email protected]

"При зверненні прохання максимально конкретно описувати критичну ситуацію у своєму ЗМІ (які борги уже накопичено, на скільки зменшилися доходи у порівнянні з "докарантинним" періодом, які заходи уже втілено в редакції та яка допомога є критично необхідною?…)" - резюмували в НСЖУ.

Loading...