live

Нові ведучі, нові формати, п’ять цікавих абсолютно нових ток-шоу щодня: Вже 17 лютого канал ток-шоу ZIK розпочинає новий сезон

Новий сезон на телеканалі ZIK Телеканал ZIK

Нові ведучі, нові формати, ще більше цікавого та динамічного

Нові ведучі, нові формати, п’ять цікавих абсолютно нових ток-шоу щодня. Вже 17 лютого канал ток-шоу ZIK розпочинає новий сезон.

Все відбуватиметься у новому павільйоні. І там головне – не кіловати світла, звуку та приголомшлива графіка, а можливість для кожного з глядачів стати учасником шоу.

Кожен глядач буде вирішувати долю гостей, обирати теми та питання для обговорення. І все це завдяки смартфону в зручний час та в зручному місці.

Щоденні ток-шоу "13", ток-шоу "15", ток-шоу "17". Ведучі Василь Апасов і Назар Довгий та команда журналістів не будуть переповідати новини – вони будуть у вирі головних подій. Гості студії розповідатиму хто, навіщо і з якою метою стоїть за цими подіями. Глядач побачить події зовсім інакше.

З 19:00 до 22-ї Ростислав Сухачов та Анастасія Дайнод у ток-шоу "19" прискіпливо підсумують та детально проаналізують день, що минає. Допомагатимуть їм в цьому президенти, міністри, депутати, науковці.

Але найважливішу оцінку дадуть глядачі телеканалу. Бо вони через додаток "Другий екран" вийдуть в ефір та розкажуть, яким був день там, де вони живуть. І саме глядачі продемонструють свою довіру до гостей та їх слів.

О 23:00 розпочнеться ток-шоу "Проповідники". Вони знають, де правда, а де брехня, вони відчувають, де зло, а що є добром. Вони по-справжньому вірять в те, що говорять. Бо вони проповідники.

Але перепочинок буде недовгим. Вже о 7-й ранку оновлені "Чудові четвірки" розпочнуть ранок разом з країною. Нові ведучі, нові формати, ще більше цікавого та динамічного.

Слідкуйте за ефіром, завантажуйте додаток та керуйте сезоном ток-шоу на ZIK.

Loading...