Нові карантинні обмеження: До п'ятниці Тернопіль має увійти до "зеленої зони", – губернатор Труш

Телеканал ZIK

Сьогодні у Тернополі засідала комісія ТЕБ та НС, ситуація в місті покращується

Якщо ситуація з коронавірусом у Тернополі  буде покращуватися і надалі, то до п’ятниці місто може увійти у "зелену зону".   

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

Володимир Труш зауважив, що епідеміологічна ситуація у Тернопільській області щодо захворюваності на коронавірус має хвилеподібний характер. Однак віднесення області до так званої червоної зони, за словами губернатора, є виправданим і виконання всіх карантинних обмежень "червоної зони" є обов’язковим.  

Водночас він додав, що прогнози комісії ТЕБ та НС щодо ситуації із коронавірусом у Тернополі є позитивними.

"У нас сьогодні була проведена комісія ТЕБ та НС. Ми побачили, що протягом останніх двох днів ситуація покращується, і вже до п’ятниці, якщо так ситуація буде покращуватися, Тернопіль заходить у "зелену зону", – заявив Володимир Труш.

Новини за темою: МОЗ назвав дуже напруженою ситуацію з коронавірусом в Харкові

Нагадаємо, Тернопіль та Луцьк вимагають виключити їх із червоної карантинної зони. Таке звернення до центральної влади міськради ухвалили на позачергових сесіях напередодні.

Як повідомляли, з 1 серпня в Україні запрацювали нові правила адаптивного карантину, який було продовжено до 31 серпня. Всі регіони поділено на зелену, жовту, помаранчеву і червону зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З понеділка, 3 серпня, червону зону встановлено у Луцьку, Тернополі та Кіцманському районі Чернівецької області. Зокрема, у цій зоні забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів. У Луцьку та Тернополі тимчасово скасовано зупинку низки поїздів далекого сполучення.

Loading...