Норвегія відкриває кордони для 26 країн: Українців поки не пускатимуть

Норвегія Фото з відкритих джерел

Україна залишається у списку країн "червоної зони" через несприятливу епідеміологічну ситуацію

У п'ятницю, 10 липня, уряд Норвегії відкрив кордони для 26 європейських держав, однак України у списку так званих "зелених країн" немає. Про це повідомляє News in English.

Як зазначається, з 15 липня норвежці зможуть подорожувати більшістю країн Європи без необхідності проходити карантин після повернення додому. Крім цього, жителі 26 держав матимуть змогу прилітати до Норвегії без обмежень. 

Зокрема, наступного тижня Скандинавська країна відкриє кордони для таких держав: Бельгія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Фарерські острови, острів Гренландія, Греція, Ірландія, Ісландія, Італія, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Мальта, Нідерланди, Польща, Словаччина, Словенія, Іспанія, Велика Британія, Швейцарія, Чехія, Німеччина та Австрія, а також регіони Блекінге, Кроноберг та Сконе у Швеції.

Новини за темою: Криклій назвав країни, які відкрили кордони для українців

До слова, норвезький уряд дозволив відкрити кордони для так званих "зелених країн" в ЄС та Шенгенській зоні, які мають низький загальний рівень захворюваності на COVID-19.

Однак, у списку "червоних країн" залишаються Україна, Болгарія, Румунія, Угорщина, Хорватія, Португалія, Люксембург та більшість регіонів Швеції. 

Новини за темою: МОЗ розширило список країн "червоної зони"

Нагадаємо, наприкінці червня Європейський Союз дозволив відкрити кордони для деяких категорій українців. Loading...