Німеччина пропонувала США мільярдну угоду за відмову від санкцій проти "Північного потоку-2", – ЗМІ

Американцям обіцяли побудувати гавані для прийому їхнього газу

Північний потік-2

Фото з відкритих джерел

Уряд Німеччини пропонував США мільярдну угоду в обмін на відмову від санкцій щодо газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє німецька газета Zeit із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що очільник мінфіну ФРН Олаф Шольц спочатку усно, а потім і письмово заявив своєму американському колезі Стівену Мнучіну про те, що Німеччина готова фінансувати будівництво двох спеціальних гаваней для імпорту американського природного газу й виділити на це 1 млрд євро.

Зокрема, термінали прийому газу планувалося побудувати в Брюнсбюттелі та Вільгельмсхафені."Зі свого боку США дозволять безперешкодно завершити будівництво і ввести в експлуатацію "Північний потік-2". Існуючі правові можливості для санкцій повністю не реалізуються", – йшлося в одному зі звернень.

Водночас в уряді Німеччини заявили, шо країна "напружено боролася" за контракт на транзит російського газу через територію України.

За даними журналістів, очільник американського Мінфіну не відреагував на пропозицію Берліна. Також там підкреслили, що документ було надіслано до отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Новини за темою: Польща пропонує Німеччині свій газопровід замість "Північного потоку-2"

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що в країні розглядають варіант припинення будівництва газопроводу "Північний потік-2". Таким чином Німеччина може відреагувати на отруєння Олексія Навального.

Loading...