Негода в Україні: На Львівщині відновили рух залізничного транспорту

Затримка потягів становила від 8 хвилин до 1 години 46 хвилин

Укрзалізниця

Facebook АТ "Укрзалізниця"

В "Укрзалізниці" заявили, що в західних регіонах ліквідували наслідки негоди та відновили рух поїздів. Про це повідомляє у Facebook пресслужба компанії.

Згідно з повідомленням, станом на 12:00 рух пасажирських та вантажних поїздів було повністю відновлено. Також відомо, що наразі нормалізовано роботу залізничної інфраструктури та обладнання на станції Ходорів, дільницях Львів — Сапіжанка, Оброшино — Щирець, Любінь Великий — Комарно, Яблонька — Соколики — Сянки, Рожнятів — Долина, Глибочок Великий — Озерна, Озерна — Зборів.

Як зазначається, буревій спричинив затримку в русі пасажирських поїздів №49 Київ — Трускавець, №602 Львів — Солотвино, №81 Ужгород — Київ, №29 Ужгород — Київ, №141 Бахмут — Львів, а також кількох приміських поїздів. Затримка поїздів від 8 хвилин до 1 годин 46 хвилин максимум.

Нагадаємо, у понеділок, 24 лютого, сильний вітер спричинив падіння дерев на колію та нависання гілок на лініях електропередач, унаслідок чого було затримано низку поїздів, які курсують через Львів. 

Loading...