Не схвалюємо терор: Режисер фільму "Земляни" відреагував на події в Луцьку

Автобус, в якому тримали заручників більше 12 годин МВС

Фільм про співчуття до всіх істот

Творці фільму "Земляни" відреагували на події із захопленням заручників в українському Луцьку і заявили, що не підтримують методи терору. Про це у Facebook повідомив письменник правозахисник і режисер фільму Шон Монсон.

"Земляни" не схвалюють і не потурають актам терору, оскільки наше послання - це співчуття до всіх істот. Зміст фільму - це глобальна бійня мільярдів беззахисних тварин, яка триває, і не тільки завдає шкоди здоров'ю людини, але і є основною причиною зміни клімату", - написав він.

За його словами, творці фільму не вітають спонукання людей до терору.

"Наші серця звернені до всіх, хто постраждав від цього випробування, до їхніх сімей, а також до влади, яка забезпечила, щоб жодне життя не було втрачене. Ми повинні рухатися вперед без насильства стосовно всіх", - додав він.

Новини за темою: Луцький терорист телефонував на гарячу лінію телеканалу ZIK: Редакція оприлюднила ексклюзивний запис

Нагадаємо, 21 липня Максим Кривош (на прізвисько Плохой, - ред.) захопив автобус і взяв у заручники пасажирів.

Пізніше чоловік оприлюднив свої вимоги в соціальній мережі Twitter. Однак, вони не були виразними, а зводилися до загального невдоволення системою. Зокрема, Кривош вимагав від державного керівництва визнати себе внутрішніми терористами, а президента України Володимира Зеленського - порекомендувати до перегляду фільм "Земляни".

Глава держави виконав умову злочинця. А пізно ввечері того ж дня о 22:00 в Луцьку почався штурм автобуса, в якому знаходилися заручники. Згодом стало відомо, що всіх звільнили, а Максима Кривоша затримали.

Loading...