Не раніше осені: У "Борисполі" дали невтішні прогнози щодо відновлення рейсів

Pixabay

Керівник аеропорту зазначив, що активна реанімація ринку почнеться через рік

Згідно з песимістичними прогнозами авіаперевізників, відновлення пасажирських авіаперевезень може відбутися у вересні-жовтні 2020 року. Про це заявив гендиректор держпідприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Павло Рябікін в інтерв'ю виданню "Економічна правда".

Він пояснив, що авіаперевезення після завершення карантину будуть відновлюватися поетапно. 

"Напевно, коли країна зрозуміє, що ситуація з епідемією знаходиться під контролем, в якийсь момент відкриються внутрішні перевезення", - заявив гендиректор "Борисполя".

"Відкриття міжнародного повітряного сполучення буде грунтуватися на декількох факторах. Перш за все - як буде виглядати ситуація з коронавірусом, і наскільки країни будуть довіряти статистиці партнерів", - сказав Рябікін.

Він додав, що оскільки зимова навігація слабша, то активна реанімація ринку почнеться через рік.

Нагадаємо, раніше Кабмін прийняв рішення запровадити в Україні режим надзвичайної ситуації та продовжили карантин до 24 квітня

З 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з іншими країнами світу.

Loading...