Не пускають в Україну: Більше сотні громадян Ізраїлю застрягли в "Борисполі"

У "Борисполі" застрягли хасиди Фото з відкритих джерел

Хасиди стверджують, що такі дії - це абсолютний антисемітизм

У столичному аеропорту "Бориспіль" застрягли більше ніж сто громадян Ізраїлю, яких не пускають в Україну. Вони стверджують, що це антисемітизм, оскільки приїжджим з інших держав дозволяють в'їхати. Про це свідчить відео, записане хасидами, яке опинилося в розпорядженні "Страны".

"Ми впевнені, що це абсолютний антисемітизм. Ми стоїмо тут, поруч з паспортним контролем, вже близько шести годин. І протягом шести годин ми бачимо, як дозволяють в'їзд кожній національності, крім євреїв, крім громадян Ізраїлю", - заявив один з паломників-хасидів Рей. 

За словами чоловіка, їх поміщають в огороджену зону, звідки не випускають туристів.

"Тут є люди з квитками на транзитні рейси. Є люди, у яких родичі живуть в Україні, і вони хочуть з ними побачитися. Це не має значення: якщо ти єврей, тебе поміщають в цю клітку. Це неприпустимо. Дивіться - всі інші національності проходять", - сказав Рей.

Новини за темою: Рош га-Шана під питанням: Чому в Україні проти приїзду паломників-хасидів до Умані

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками іудейських релігійних організацій України та обговорив дотримання протиепідемічних обмежень під час святкування Рош га-Шана в Умані. Президент попросив представників звернутися до єврейської громади із закликом уникати масового скупчення людей під час святкувань.

Loading...