Не будемо робити нічого, що зашкодить здоров'ю: Президент Folk Ukraine розповів про святкові локації у Києві

Встановлення головної ялинки України у Києві Українські Новини

У центрі столиці облаштують 8 кілометрів новорічної дороги – від Софійської площі до Контрактової

Від розважальних заходів у столиці під час різдвяних та новорічних свят відмовилися, щоб не допускати скупчення і не наражати людей на небезпеку під час пандемії коронавірусу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив автор і президент етнокультурного проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Ігор Добруцький розповів про особливості цьогорічного святкування різдвяних та новорічних свят у центрі Києва. Він зазначив, що з огляду на пандемію коронавірусу у центрі столиці вирішили зменшити зону фудкортів на 70%, а в деяких місцях їх зовсім забрали, натомість залишили маленькі будиночки для сувенірів і напоїв.

"Їжі абсолютно не буде", – зазначив Ігор Добруцький та додав, що у центрі столиці облаштують 8 кілометрів новорічної дороги – від Софійської площі до Контрактової.

"Ми цього разу хочемо зробити такий туристичний маршрут, і на перспективу, може, його залишити і розвивати. У праву сторону - до Музею Вітчизняної війни, а ліворуч - до Контрактової площі. Що це буде: у нас є головна ялинка, і ми маршрутом продовжуємося до Арки, кришталевого мосту. Там на Арці також буде головна ялинка, але міста. На арці ми ще зробимо мапінг красивий, на саму арку розвішаємо сніжинки, зробимо пішохідний міст і дорогу до самого парку таку вишукану, новорічну. там буде ще ковзанка з головною ялинкою міста. Це буде друга така локація. Далі ми рухаємося у парк "Володимирська гірка", де буде фестиваль ілюмінації. Далі ми рухаємося по Алеї художників. Далі - по Андріївському узвозу. Андріївський узвіз також буде, ресторатори, які там знаходяться, можуть винести свої столики для того, щоб пригощати людей. І далі ми спускаємося до районної ялинки на Контрактову", – зазначив він.

Новини за темою: У ВООЗ попереджають про ризик скасування карантину на Різдво

Ігор Добруцький наголосив, що від розважальних заходів у столиці відмовилися.

"Ми відмовилися від всіх концертів, розважальних заходів. Залишається тільки одне – прийти, подивитися на ялинку, привітати один одного, подивитися на нову ілюмінацію і вдома відсвяткувати. Десь отак буде виглядати наша програма", – сказав він.

Автор і президент етнокультурного проєкту Folk Ukraine наголосив, що у разі, якщо відповідні служби скажуть, що щось із переліченого має бути заборонене з огляду на епідситуацію, у ту ж мить цю вимогу виконають.

Ігор Добруцький запевнив, що у Києві не робитимуть нічого такого, що може зашкодити здоров’ю чи наражатиме людей на ризик.

Як повідомляли, 26 листопада на Софійській площі в центрі Києва комунальники почали встановлення головної новорічної ялинки України.

Нагадаємо, з огляду на пандемію коронавірусу святкувати Новий Рік у Києві будуть без фудкортів, великих концертів і масових гулянь. Згідно з повідомленням, з їжі та напоїв організатори зможуть залишити тільки те, що можна приготувати за склом, – кава, чай, какао, глінтвейн. Цілком імовірно, що залишаться сувеніри.

Пізніше стало відомо, що цього року через поширення коронавірусу COVID-19 у Вінниці не встановлюватимуть новорічну ялинку у Центральному парку ім. Леонтовича.

Loading...