Названо найбезпечніші пляжі Європи влітку 2020 року

Превеза, Греція Фото з відкритих джерел

Кращим став пляж регіону Превезе в Греції

Авторитетний туристичний портал назвав найбезпечніші пляжі Європи влітку 2020 року в період пандемії коронавірусу. Рейтинг пляжів склав European Best Destinations.

Як повідомляється, складаючи рейтинг найбезпечніших пляжів Європи його автори враховували малу кількість випадків захворювання на коронавірус в регіоні (від 10 до 600), площу пляжу і кількість квадратних метрів, які припадають на одного туриста.

Також враховувалася наявність великої кількості пропозицій житла: приватних вілл, туристичних апартаментів, готелів невеликої та середньої місткості, а також наявність набору таких важливих для здоров'я клієнтів послуг, як прибирання та дезінфекція номерів після кожного відпочивальника, дотримання соціального дистанціювання, близькість до лікарень та наявність більшої кількості вільних місць в лікарнях з розрахунку на одного жителя в порівнянні з більшістю європейських міст.

Топ-10 найбезпечніших пляжів Європи влітку 2020 року:

  1. Превеза, Греція
  2. Компорта, Португалія
  3. Хельська коса, Польща
  4. Порту-Санту, Португалія
  5. Пляж Халікунас, Корфу, Греція
  6. Рів'єра Біч, Мальта
  7. Пляж Мея Прайя, Португалія
  8. Юрмала, Латвія
  9. Ніда, Литва
  10. Пляж Бінц, Німеччина

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що з 1 липня Туреччина відкриє свої кордони для іноземних туристів, а також відновить регулярні пасажирські перевезення з Україною.

Loading...