live

Навчання у школах буде дистанційним, а пробне ЗНО перенесуть: У КМДА розповіли про обмеження через коронавірус

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Також для школярів будуть запроваджені телеуроки

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що через коронавірус школи перейдуть на дистанційну форму навчання. Про це він повідомив під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Що стосується навчального процесу - буде проводитися дистанційно. Ми провели розмову з деякими засобами масової інформації і будемо проводити телеуроки для школярів. Ми домовилися з Регіональним центром зовнішнього незалежного оцінювання, ми домовилися, що пробні тести, які мали відбутися в кінці березня, ми проведемо після того, як внормується ситуація, швидше за все, що це буде у квітні. Усі інші навчання будуть проводитися до кінця березня в дистанційній формі", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні мер Києва Віталій Кличко повідомив, що у столиці вводять превентивні заходи безпеки через загрозу коронавірусу. З 12 березня у Києві буде тимчасово обмежений освітній процес в закладах загальної та вищої освіти, а також в садочках та у мистецьких й спортивних школах.

Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Попередньо обмеження діятимуть до кінця березня.

Згодом стало відомо, що за рішенням Кабміну загалом по Україні діятиме заборона на масові зібрання понад 200 людей.

Наразі в Україні було підтверджено один випадок зараження COVID-19.