Навчальний рік для школярів завершиться до 1 липня, окрім випускників 11 класів, – МОН

Т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій Фото з відкритих джерел

Для випускників 11 класів навчальний рік закінчиться тільки тоді, коли вони отримають документ про освіту

Навчальний рік в Україні закінчиться так, як це передбачено чинним законодавством - 1 липня, окрім випускників 11 класів, які ще мають скласти ЗНО.

Про це розповіла т.в.о. міністерки освіти та науки України Любомира Мандзій під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"Щодо навчального року: відповідно до Закону про освіту і про повну середню загальну освіту, навчальний рік в Україні закінчується 1 липня", - зазначила т.в.о. міністерки освіти.

Вона пояснила, що якщо буде можливість продовжити навчання у школах у цьому навчальному році, то у травні або в червні школярі повернуться за парти.

"Знайдемо можливість опрацювати той матеріал, який подаємо зараз дистанційно, узагальнити, підсумувати, діагностувати ситуацію з вивченням кожної окремої теми кожного окремого учня і підвести підсумки", - запевнила Мандзій.

Однак, у той же час, виконувачка обов'язків міністра освіти додала, що з випускниками 11 класів трохи інша історія і їхній навчальний рік закінчиться тоді, коли вони отримають документ про освіту.

Щодо пробного ЗНО, то воно відбудеться у травні у тому випадку, якщо учні 11 класів повернуться до навчання в аудиторіях також у травні.

При цьому тоді основна сесія ЗНО розпочнеться у двадцятих числах червня.

Новини за темою: В Україні перенесли пробне ЗНО: Що варто знати абітурієнтам

"Якщо ж ми не повернемося за шкільні парти у травні, а повернемося у червні, то ми теж зможемо організувати пробне ЗНО у межах червня до старту основної сесії", - сказала т.в.о. міністра освіти.

Як повідомлялося раніше, з метою запобігання поширенню на території країни коронавірусу COVID-19 в Україні перенесли пробне ЗНО.

Новини за темою: Навчання у школах буде дистанційним, а пробне ЗНО перенесуть: У КМДА розповіли про обмеження через коронавірус

Згодом у МОН заявили, що ЗНО у 2020 році буде проведено попри поширення коронавірусу COVID-19.

Loading...