live

Натовп, тиснява і черги без дистанції: У Кривому Розі тисячі людей прийшли за спецперепустками

Тисячі громадян прийшли за спецперепустками 0564.ua

З 6 квітня перевезення пасажирів буде здійснюватися лише за наявності "спеціальної перепустки"

У суботу, 4 квітня, у Кривому Розі тисячі робітників "АрселорМіттал Кривий Ріг" вистроїлись у черги за спецперепустками для проїзду в громадському транспорті. Про це повідомляє криворізький сайт 0564.ua.

Як зазначається, з 6 квітня у місті перевезення пасажирів на міських маршрутах буде здійснюватися лише за наявності "спеціальної перепустки" та службового посвідчення.

У зв'язку з цим тисячі робітників "АрселорМіттал Кривий Ріг" одночасно прийшли за перепустками, у результаті чого біля прохідної утворився натовп. Зокрема, черга розтяглася на декілька сотень метрів, а громадяни не дотримуються дистанції в 1,5 метра. Однак, переважна більшість осіб перебувають у захисних масках. 

До слова, на перепустках, які видають, немає персональних даних. Отже, їх необхідно буде пред'являти разом зі службовим посвідченням.

За попередньою інформацією, міським штабом із протидії та боротьби з коронавірусною інфекцією пропуски будуть передані тільки підприємствам і організаціям, які після отримання зобов'язані забезпечити видачу своїм працівникам.

Однак згодом у поліції Дніпропетровської області склали адмінпротокол відносно посадової особи одного із підприємств Кривого Рогу через порушення правил карантину та неналежної організації роботи щодо отримання перепусток для проїзду у громадському транспорті. 

У зв'язку з цим співробітники Металургійного відділення поліції відносно керівника кадрів даного підприємства склали адміністративний протокол за статтею 44-3 КУпАП (порушення правил карантину). Санкція статті передбачає штраф. Зазначається, що протокол буде направлено до суду для прийняття законного рішення. 

Нагадаємо, цього тижня Кабінет міністрів України оприлюднив список нових обмежень, необіхдних для боротьби з розповсюдженням коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...