Наступного тижня в українців масово перевірятимуть документи та речі: У поліції розповіли причини

Фото з відкритих джерел

Заходи пов'язані зі святкуванням Дня захисника України

Поліція попереджає про превентивні заходи, які вона може застосовувати для недопущення провокацій під час проведення масових заходів до Дня захисника України 14 жовтня. Про це повідомляється в Telegram-каналі МВС з посиланням на слова заступника голови Нацполіції Олександра Фацевіча.

"Для недопущення провокацій та забезпечення правопорядку під час масових акцій з нагоди Дня захисника України та 78-ї річниці створення УПА будуть використовуватися, в тому числі, превентивні поліцейські заходи", — повідомляють в МВС.

Зокрема, за словами заступника голови Нацполіції Олександра Фацевіча, для недопущення можливих провокацій, в місцях проведення масових заходів перевірятимуть документи та оглядати речі громадян.

"При необхідності — обмеження доступу на окремі ділянки під час масових акцій. До роботи в місцях великого скупчення людей також будуть залучені групи превентивної комунікації", — додав Фацевіч.

Новини за темою: Місцеві вибори-2020: Для забезпечення безпеки планують залучити авіацію та майже 140 тис. правоохоронців

Раніше повідомлялося, що з понеділка, 12 жовтня, увесь особовий склад Національної поліції України переходить на посилений режим роботи у зв'язку із прийдешніми місцевими виборами.

Loading...