Наступного року Україна та Німеччина проведуть понад 50 оборонних заходів

АрміяInform

Німецькі колеги висловили підтримку в аспекті територіальної цілісності та незалежності України

У 2021 році, в рамках поглиблення співпраці з НАТО, Україна та Німеччина проведуть понад 50 оборонних заходів. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони.

Зазначається, що відповідні домовленості були досягнуті під час візиту делегації Міністерства оборони України в Німеччину.

"Вони (оборонні заходи, - ред.) спрямовані на досягнення Збройними Силами України стандартів НАТО, сумісності зі збройними силами країн-партнерів, а також більш тісної співпраці в галузі безпеки та оборони з країнами-членами Європейського Союзу", - йдеться в повідомленні.

Своєю чергою німецькі колеги висловили підтримку в аспекті територіальної цілісності та незалежності України та готовність продовжити роботу з пошуку шляхів врегулювання збройного конфлікту з РФ політико-дипломатичними засобами.

Новини за темою: Путін пригрозив НАТО розгортанням російських крилатих ракет в бік Європи

Нагадаємо, нещодавно Європейське командування Збройних сил (EUCOM) США завершило секретні військові навчання на території Німеччини, які були проведенні як підготовка до можливої військової загрози з боку Росії.Loading...