Жарких: Нашим дітям промивають мізки, називаючи Пушкіна ворогом

Денис Жарких Фото з відкритих джерел

Міністерство освіти і науки розробило рекомендації вчителям історії, в яких серед іншого називає російського письменника Олександра Пушкіна ворогом. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив політолог, письменник і публіцист Денис Жарких.

Далі наводимо його пост дослівно:

"Прочитав Методичні рекомендації щодо викладання історії у 2020-2021 навчальному році, розроблені Міністерством освіти і науки України. Що вам сказати – слів немає, як вже відкрито і нахабно нашим дітям промивають мізки, називаючи, наприклад Олександра Пушкіна ворогом, який писав свої без перебільшення шедеври на "ворожнечій мові" і ображав гідність України. Ображав!!! Пушкін!!! Гідність України, виявляється, розумієте?!

Ось підручник історії за 9 клас, де автори із захватом розповідають, як УНП у Харкові підірвала пам'ятник Пушкіну. А тепер, увага, цитата:

"Під пам'ятник було закладено вибухівку та партійні листівки. Текст листівок пояснював мету акції: Пушкін ображав гідність України у своїх творах, особливо в поемі "Полтава". Пам'ять пам'ятник російському поету на українській землі проголошувався непотрібним, поки не буде дозволено безперешкодно встановлювати тут пам'ять пам'ятники українським письменникам".

І цю туфту втовкмачують дітям в школі, проводять тести, іспити, щоб перевірити, як саме глибоко така пропаганда засіла в їх маленькі голови, які, по суті, чисті листки і треба їх заповнювати зовсім іншими речами…

Ну а що ви хочете, якщо в згаданій вище методичці викладання такого трешу пояснюють бажанням навчити дітей розуміти, чому "не кожен сайт, виданий Google, може бути достовірним.

Вишенькою на торті вважаю ось цю чудову пропозицію з методички, розробленої "фахівцями" Міносвіти, які не соромляться використовувати зарубіжні слова, хоча в українській мові є їх аналоги, а ось "мова ворожнечі" їм спокою не дає:

"Серед інших матеріалів рекомендовані конкретні кейси із наслідками вживання мови ворожнечі, оскільки деякі політики чи лідери думок часто застосовують мову ворожнечі та "навішування ярликів"для поляризації суспільства, нагнітання емоцій та протиріч,зокрема у соціальних мережах".

Автори методички краще б пройшлися в кулуарах Верховної Ради, де кожен другий говорить на "мові ворожнечі". Але ні, простіше ж промивати мозок абсолютно беззахисним і наївним дітям....а потім ми дивуємося, звідки у нас в країні стільки агресії і нацистів....”.

 

Loading...