live

Наші фермери є неконкурентоспроможними, бо не мають грошей і залишились "без штанів", – Паламар

Ірина Паламар Фото - скріншот

"Кожного місяця в Україні "вирізають" дві фермерські сім’ї"

Українські фермери розуміють, що ні з одним іноземцем вони не можуть бути у конкурентних умовах, бо у нашого фермера немає грошей.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила громадська діячка, голова Асоціації тваринників України Ірина Паламар.

Гостя ток-шоу розповіла, що сьогодні їй телефонували фермери із Полтавської області, які заявили про те, що кожного місяця в Україні "вирізають" дві фермерські сім’ї. Вона застерегла, що бандитизм сягає неймовірного розмаху, і це при тому, що ринок землі ще не відкрили.

Ірина Паламар повідомила, що вже зараз великі компанії через підставних осіб скуповують землі сільських та селищних рад по 1 тисячі доларів за гектар. Вона наголосила, що землю вже "розтягують", ще до відкриття земельного ринку. А ці землі оброблялися фермерами, які брали ці наділи в оренду, сплачуючи по 5 тисяч гривень за гектар у місцеві громади. Окрім того, вони іще сплачували податки, і за рахунок цього жило село, громади могли себе утримувати, каже Ірина Паламар.

Новини за темою: Вони ніколи у селі не були і землю не обробляли, – Москаль про авторів "земельного" законопроєкту

"Тобто фермер – це той середній клас, на якому тримається наша країна. І ось коли вони бачать, як влада підходить до земельної реформи і до глобального розпродажу землі, що верхній шар ґрунту можна знімати, особливо цінні землі можна купувати, іноземцям можна купувати землі… А вони (фермери. – Ред.) розуміють, що ні з одним іноземцем вони не можуть бути у конкурентних умовах, бо у нашого фермера грошей немає, його довели вже до того, що він залишився без штанів", – заявила Ірина Паламар.

Вона наголосила, що люди доведені до крайньої точки відчаю, і йдеться не лише про фермерів, а й про вчителів, медиків.

Ірина Паламар, коментуючи спробу самопідпалу під Офісом президента України, зауважила, що людина принесла себе у жертву, щоб влада нарешті звернула увагу на вимоги людей.

Нагадаємо, 26 лютого під час протесту медиків під будівлею Офісу президента України чоловік намагався вчинити самоспалення.

Як повідомляли, правоохоронці почали розслідування через спробу самопідпалу чоловіка на Банковій під час акції протесту біля Офісу президента.

Медики повідомили про те, що стан чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під ОПУ, важкий, він перебуває в реанімації, його чекають операції з пересадки шкіри.

Loading...