У Росії шпиталізували з COVID-19 Олександра Ширвіндта і його дружину

Олександр Ширвіндт Фото з відкритих джерел

У артиста легка, початкова стадія коронавірусу

Художнього керівника Московського театру сатири, народного артиста Олександра Ширвіндта госпіталізували з коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це повідомив директор театру Мамед Агаєв, передає ТАСС.

"У нього легка, початкова стадія коронавірусу. Він у лікарні", - заявив Агаєв.

Також він додав, що хвороба підтвердився у дружини Олександра Ширвіндта.

Однак за даними інших джерел, 86-річний артист потрапив до лікарні з вірусною пневмонією. Лікарі оцінюють його стан як важкий, кілька днів він проведе в лікарні, як і його дружина.

До слова, за даними Центру Джона Хопкінса, в Росії виявлено 2 144 229 хворих, померло 37 173 осіб, а видужало 1 646 737 пацієнтів.

Довідка:

Олександр Анатолійович Ширвіндт (народ. 19 липня 1934, Москва) - радянський і російський актор, театральний режисер, сценарист, педагог, телеведучий, письменник-мемуарист, з 2000 року художній керівник Московського академічного театру сатири, народний артист РРФСР (1989). Повний кавалер ордена "За заслуги перед Вітчизною".

Закінчив середню школу № 110 в Москві. Навчався в одному класі з Сергієм Хрущовим, сином колишнього першого секретаря ЦК КПРС Микити Сергійовича Хрущова.

У 1956 році закінчив театральне училище ім. Б. В. Щукіна і був прийнятий в трупу Театру-студії кіноактора. У тому ж році зіграв свою першу роль в кіно — естрадного співака Вадима Степановича Ухова у фільмі "Вона вас любить!".

Авторству Ширвіндта належать кілька книг, серед яких популярністю користуються "Склероз, розсіяний по життю", "Прохідні двори біографії", "У проміжках між", "Випереджаючи некролог".

Новини за темою: Захворів чи не захворів: У Ілона Маска чотири тести на COVID-19 дали різні результати

Нагадаємо, в жовтні російський актор Гоша Куценко вдруге захворів на коронавірусну інфекцію і був госпіталізований.

Loading...