Раді пропонують скасувати покарання за виробництво і купівлю самогону

Самогоноваріння. Фото: vidomosti-ua.com

Ініціаторами документу виступили 5 народних депутатів із фракції "Слуга народу"

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 4153 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання деяких аспектів самогоноваріння та ринку молока". Про це йдеться на сторінці документу.

Згідно із пояснювальною запискою до документа, проєкт закону спрямований на скасування статті КУпАП, яка забороняє виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення.

Також депутати пропонують скасувати статтю КУпАП, яка передбачає відповідальність за придбання самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення.

Таким чином нардепи хочуть впровадити законодавче регулювання процедури самогоноваріння, оподаткування такої діяльності і створити норми і матеріально-технічну базу фізичних осіб, що займаються самогоноварінням.

Новини за темою: В Індії токсичний самогон вбив 133 людини і залишив сотні госпіталізованих

Нагадаємо, у Верховній Раді вже реєстрували подібний законопроєкт №2371 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння).

Loading...