Нарада Венедіктової з керівництвом ДФС України: Що стало об'єктом критики генпрокурора

Нарада в Офісі генпрокурора з керівництвом ДФС Офіс генерального прокурора України

Генпрокурор наголосила на малій кількість проваджень, розслідуваних ДФС, які направили до суду з обвинувальними актами

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова у вівторок, 27жовтня, провела оперативну нараду з керівництвом ДФС України, під час якої заслухала доповідь в. о. голови Державної фіскальної служби України Сергія Солодченка щодо результатів роботи за поточний рік. Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора

Згідно з повідомленням, генпрокурор наголосила на низькій кількості кримінальних проваджень, які направлені до суду з обвинувальним актом. Наразі йдеться лише про 12% від загальної кількості проваджень, у яких досудове розслідування здійснюють слідчі ДФС.

"Потрібно активніше протидіяти ухиленню від сплати податків, викривати і припиняти злочини в земельній і бюджетній сфері, але тут на жаль результати невтішні. До суду скеровано лише 7 кримінальних проваджень щодо легалізації майна, одержаного злочинним шляхом – це дуже мало. Зрозуміло є обмеження, пов'язані з пандемією, але попередні напрацювання до обвинувальних актів вже б можна було довести. Немає системного підходу", - заявила Венедіктова.

Новини за темою: Венедіктова провела оперативну нараду з ДБР: Дала два місяці на коригування роботи

Окрім цього, вона звернула увагу на важливість відшкодування збитків у кримінальних провадженнях, що розслідуються ДФС.

"Ми маємо акцентувати увагу на тому, що можна повернути до бюджету. Часто відбувається те, що просто набивається статистика, а реального результату немає", - наголосила генпрокурор.

За словами Венедіктової, додаткової уваги також потребує питання викриття незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів, через які бюджет несе значні втрати.

Новини за темою: Венедіктова поставила незадовільну оцінку НАБУ та САП через відсутність посадок топкорупціонерів

Нагадаємо, сьогодні також в Офісі генерального прокурора відбулася спільна нарада керівництва відомства з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим та керівництвом Національної поліції України.

Loading...