Наприкінці літа Україна проведе масштабні військові навчання щодо відбиття ймовірного вторгнення

Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв

Термін проведення варіюється від кінця літа до початку осені

Наприкінці літа - на початку осені в Україні відбудуться великі військові навчання щодо відбиття масштабного вторгнення противника. Про це в коментарі "Укрінформ" розповів командувач Об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв.

"Командування Об'єднаними силами - це той орган, який буде здійснювати управління застосування Збройними силами, іншими складовими сектора безпеки і оборони у разі масштабного вторгнення в Україну або будь-яких інших локальних конфліктів. Наразі командування Об'єднаних сил проходить завершальний етап злагодження, тобто підготовки до управління. Ми виконуємо окремі локальні завдання, і наприкінці літа - на початку осені відбудуться великі навчання, в ході яких ми будемо повним чином здійснювати управління відповідними угрупованнями військ", - сказав Наєв.

За словами військового, по завершенню навчань Командування ОС буде вважатись готовим до виконання завдань в повному обсязі. При цьому він зазначив, що Командування Об'єднаних сил ЗСУ може отримати функцію управління ООС на Донбасі.

Новини за темою: У двох областях України посилили охорону інфраструктури через можливе вторгнення з боку РФ, - Наєв

Нагадаємо, від початку поточної доби, 5 червня, незаконні збройні формування п’ять разів обстріляли позиції українських військових на Донбасі.

 

Loading...