Напад на жінку у поїзді "Маріуполь-Київ": Співробітників УЗ звільнять

Поїзд

Під звільнення підпаде щонайменше п'ять осіб

У зв'язку із побиттям жінки у поїзді "Маріуполь-Київ" низку працівників "Укрзалізниці" буде звільнено. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Зазначається, що під звільнення підпадуть провідник вагона, у якому стався інцидент, начальник поїзда, інструктор поїзних бригад, старший майстер вагонного депо резерву провідників та заступник начальника Маріупольського вагонного депо.

За інформацією пресслужби, "Укрзалізниця" провела додатковий інструктаж усіх провідників щодо недопущення такої ситуації в майбутньому. Разом з тим встановлено жорсткий контроль за дотриманням їх посадових обов'язків.

Новини за темою: Телеведуча Наташа Влащенко має намір подавати до суду на експомічника депутата Тараса Писаржевського

Нагадаємо, вночі 31 липня в поїзді №84 сполученням "Маріуполь-Київ" невідомий чоловік без верхнього одягу увірвався в купе до жінки, яка їхала разом зі своїм неповнолітнім сином, побив її та намагався зґвалтувати. На допомогу жінці ніхто не прийшов, вона змогла сховатися разом із дитиною у провідника сусіднього вагона.

Того ж дня, Солом'янський районний суд Києва заарештував на два місяці чоловіка, якого звинувачують у нападі та спробі зґвалтування Анастасії Лугової.

Loading...