"Нафтогаз" оприлюднив умови поставок газу населенню за ринковими цінами

Віталій Бєлоусов/РІА Новини

У компанії стверджують, що запропонована формульна ціна є прогнозованою

"Нафтогаз" буде постачати газ населенню за ринковими цінами у разі укладання річного контракту зі щомісячним формульним визначенням ціни. Про це повідомила пресслужба "Нафтогазу".

Зазначається, що ціна за річними контрактами буде визначатися, виходячи з котирувань міжнародних газових хабів, поточного ринкового спреду, а також умов оплати. У компанії стверджують, що запропонована формульна ціна є прогнозованою та такою, що повністю відповідає ринковим ціновим індикаторам і не створює перекосів на ринку.

Так, розраховуватись можна буде у вигляді 100% передплати; частинами кожні 10 днів впродовж періоду постачання; до 25 числа місяця, наступного за місяцем поставки.

"Нафтогаз сумлінно виконував свої обов’язки із забезпечення газом населення впродовж дії режиму ПСО. Після того, як з 1 серпня регулювання ринку завершиться, компанія має наміри залишатися надійним постачальником природного газу для внутрішнього ринку. Ми запропонуємо всім бажаючим газ вітчизняного та імпортного походження в обсягах, достатніх для задоволення потреб українців", - сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Новини за темою: Україна вперше за п'ять років імпортувала рекордну кількість газу

Нагадаємо, ціна газу в липні 2020 року склала 2 297,53 грн за 1 тис. кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами).

Таким чином, у порівнянні з червнем ціна зросла на 7,2% (на 155,25 гривні за 1 тис. кубометрів).Loading...