live

"Нафтогаз" на лютий знизив на 15% ціну на газ для населення на умовах ПСО

Тарифи на газ знову ростуть. Фото: dengi.ua

Нова ціна є найнижчою оптовою ціною для населення з квітня 2016 року

У лютому 2020 року оптова ціна на природний газ для населення, виробників тепла для населення та інших захищених споживачів, на умовах спеціальних обов’язків (ПСО) буде знижена до 3,95 гривень за кубічний метр. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".
 
Зокрема, така ціна на 15% менше, ніж у січні 2020 року та на 37% нижче, ніж у лютому 2019 року. Крім цього, новостановлена сума є найнижчою оптовою ціною Нафтогазу для населення з квітня 2016 року.
 
"За новою методикою вартість газу для потреб… споживачів, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ в межах спеціальних обов’язків (ПСО), визначається згідно з фактичними результатами біржових торгів, які відбувалися з 1 по 22 число поточного місяця… Очікується, що затверджений урядом підхід до розрахунку ціни на газ для захищених споживачів діятиме до 30 квітня 2020 року", - додали у пресцентрі.
 
Також у "Нафтогазі" додали, що ціна буде розраховуватися за цими принципами щомісячно до квітня 2020 року включно. Попри це ціна може збільшуватися чи зменшуватися в залежності від ситуації на ринку та погодних умов.
 
Нагадаємо, минулого тижня НАК "Нафтогаз" оприлюднив цінові пропозиції для промислових споживачів газу на березень 2020 року: ціни на газ можуть знизитися на 12-15%.
Loading...