live

Начальник столичної поліції Крищенко міг підхопити COVID-19 біля спецпотягу, - Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков

МВС України

За думку Авакова, Крищенко міг заразитися після прибуття потягу з Латвії

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко міг заразитися коронавірусом на столичному вокзалі після прибуття потягу "Чотири столиці" з Латвії. Про це глава МВС повідомив в інтерв'ю "Бабель". 

"Ми припускаємо, що він заразився після прибуття до Києва поїзда "Чотири столиці" з Латвії. Кілька годин ми тримали поїзд на вокзалі, бо там була проблема з зараженими людьми, а Крищенко на місці намагався розрулити ситуацію", - зазначив міністр. 

Водночас, Аваков наголосив, що протягом цього місяця спілкувався з Крищенко за допомогою телефону, а сам міністр та його родина останнім часом не виїжджали за межі України. 

"Якщо захворію я, мої обов'язки виконуватиме перший заступник міністра Сергій Яровий. Він зараз перебуває на запасному командному пункті. Ми заздалегідь це передбачили, щоб виключити спільне зараження коронавірусом", - додав глава МВС. 

Нагадаємо, напередодні, 27 березня, стало відомо, що начальник київської поліції Андрій Крищенко заразився коронавірусом COVID-19. У зв'язку з цим вже було встановлено коло осіб, з якими контактував інфікований. 

Loading...