Новини » Київ Читать эту новость на русском

Начальник поліції Києва назвав, яке покарання загрожує за "мінування" мосту Метро

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко МВС України

Раніше чоловік притягувався до відповідальності за дрібні порушення

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко розповів, яке покарання загрожує чоловіку за погрози підірвати міст Метро у Києві. Про це Крищенко повідомив під час брифінгу 1 червня, який транслював телеканал ZIK. 

Як зазначається, затриманому загрожує до шести або до семи років позбавлення волі. Крім цього, стало відомо, що чоловік раніше вже притягувався за адміністративні порушення. Однак інформації стосовно перебування чоловіка на обліку в психіатричній лікарні у поліції немає. 

Новини за темою: У чоловіка, який погрожував підірвати міст у Києві, був муляж, – Крищенко

"Ми не перевіряли (чи перебував цей чоловік на обліку у психіатричній лікарні, - ред.). За нашими обліками, таких немає. Він притягувався за дрібні адміністративні порушення – нелегальна торгівля, щось таке", - пояснив Андрій Крищенко. 

Новини за темою: З'явилося фото чоловіка, який погрожує підірвати міст Метро у Києві

Нагадаємо, 1 червня у Києві чоловік зателефонував до поліції та повідомив, що він має вибухівку і хоче підірвати міст Метро. У той же час чотири станції столичного метрополітену вимушено зачинили.

Згодом на місце події прибули рятувальники та представники поліції діалогу, які повинні були спілкуватися з чоловіком, що стояв на мосту. Через деякий час правоохоронці затримали "мінера". 

Loading...