Начальник медцентру "Нові Санжари" заявив, що Скалецька поїхала з території санаторію

Телеканал ZIK

Скалецька виявила бажання піти до евакуйованих і особисто поспілкуватися

Начальник медцентру "Нові Санжари" Олександр Блінов заявив, що глава Міністерства охорони здоров’я Зоряна Скалецька виїхала з медзакладу, але повернеться на обсервацію.

Про це він розповів під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

На запитання журналіста, чи Скалецька буде постійно перебувати у санаторії, директор закладу відповів:

"Пані міністр виїхала. Вона була з нами до 2-ї ночі. Вона контактувала з працівниками, які працюють безпосередньо у боксі. Сьогодні вона виявила бажання піти до тих евакуйованих і особисто поспілкуватися",  – повідомив Олександр Блінов.

Він додав, що після контакту з евакуйованими Скалецька пройде повний етап обсервації.

"Ми їй надамо будиночок. Ну зрозумійте, людині треба працювати і над іншими державними питаннями... Я також буду йти додому. Так само і пані міністр не обмежена в своїх пересуваннях", – наголосив начальник медцентру "Нові Санжари" Олександр Блінов.

Як повідомляли раніше, міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька вирішила приєднатися до евакуйованих із китайського Уханя в обсервації медичного центру НГУ у Нових Санжарах, що на Полтавщині.

"Я прийняла рішення приєднатися до людей в обсервації. Разом з ними я проведу наступні 14 днів, в одному приміщенні, в тих самих умовах. Сподіваюсь, що моя присутність заспокоїть як тих, хто знаходиться в Нових Санжарах, так і решту країни", - зазначила вона.

Нагадаємо, вчора, 20 лютого, після того, як літак авіакомпанії SkyUp, який прибув з Китаю, кружляв над територією України, борт все ж таки вирушив до Києва в міжнародний аеропорт "Бориспіль". Після перевірки та дозаправки у Києві повітряне судно прибуло до Харкова.

Як стало відомо згодом, евакуйовані із Уханя українці перебуватимуть на карантині у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області.

Після відповідної новини, у Нових Санжарах почались протести місцевих жителів, їх заспокоювали правоохоронці.

Згодом, президент України Володимир Зеленський заявив, що стан евакуйованих не є небезпечним - всі вони здорові.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що МВС зробило все, щоб громадяни були захищені від потенційних загроз: і на літаку, і в країні.

Loading...