На західному кордоні України стали в чергах сотні вантажівок

Вантажівки намагаються виїхати в Словаччину та Угорщину

Ілюстративне фото

ДПСУ

На кордоні з Угорщиною та Словаччиною утворилися  черги з вантажівок, які намагаються виїхати з України. Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Зазначається, що понад 200 вантажівок чекають на виїзд перед пунктами пропуску "Ужгород" та "Тиса" на Закарпатті. Ще близько 200 мікроавтобусів та легкових автомобілів очікують на пропуск у пункті "Лужанка".

За словами прикордонників, утворення черг залежить не тільки від контролю на українських пунктах. "Звісно, перетин кордону не залежить винятково від контролюючих служб української сторони. Процедури оформлення відбуваються і в пунктах пропуску суміжних країн", – сказав очільник ДПСУ Сергій Дейнеко.

Водночас однією з причин появи проблеми називають заборону на в’їзд для українців на територію Угорщини при збереженні транзиту. "На ситуацію впливає рішення угорської сторони про заборону в’їзду для багатьох категорій іноземців, але зберігається транзитний проїзд для українців, який дозволяється лише через пункти пропуску "Лужанка" і "Тиса", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: На українсько-румунському кордоні незабаром з'являться фото- та відеопастки

Нагадаємо, нещодавно на кордоні України зі Словаччиною утворилася черга з 200 вантажівок. Тоді причиною затримок на кордоні називали зламаний сканер на словацькому пункті пропуску "Вишнє Німецьке".

Loading...