live

На Волині та Закарпатті посилили карантин та заборонили виходити на вулицю у вихідні

Фото з відкритих джерел

Дотримання таких обмежень дозволить вийти з карантину ще у травні, а не у вересні, як це прогнозують

Фото з відкритих джерел

У Волинській та Закарпатській обласних державних адміністраціях, щоб запобігти поширенню коронавірусу, ухвалили рішення про заборону виходити на вулицю протягом вихідних. Відповідні заяви озвучили очільники ОДА. 

Згідно з повідомленням Волинської ОДА, режим максимального обмеження пересування вводиться, починаючи з 11 квітня. Так, з 13:00 суботи до 06:00 понеділка волинян просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

Також про посилення протиепідемічних заходів повідомив очільник Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко. У своєму зверненні він розповів, що з 13:00 11 квітня до 6:00 13 квітня жителі області мають залишатися вдома і не виходити на вулицю. 

За словами Гетманенка, додаткові обмеження зараз - це необхідний крок для того, щоб карантин не продовжили до вересня. Водночас він наголосив, що на вихідних правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі, а порушникам карантину не вдасться уникнути штрафів від 17 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав попередні терміни завершення карантинних обмежень, введених у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу.

Loading...