live

В Україні влітку на військову службу призовуть 500 офіцерів запасу, - Генштаб

Фото з відкритих джерел

Головною метою призову у штабі називають набуття практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни

У червні-липні на військову службу у Збройні сили України призовуть 500 офіцерів запасу.

Про це повідомили в Генштабі.

"У червні – липні 2020 року призвуть на службу 500 офіцерів запасу. Міністром оборони України підписано наказ від 19 травня... Відповідно до наказу, за 16 військово-обліковими спеціальностями підлягатиме призову 500 офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили кафедри військової підготовки, мають вищу освіту не нижче бакалавра та не проходили військову службу", - говориться у повідомленні.

Також у Генштабі зазначили, що до проведення операції Об'єднаних сил призваних офіцерів запасу примусово не залучатимуть, їх призначать "на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов'язкової підготовки протягом трьох місяців, починаючи з 2 липня".

Як пояснили у штабі, метою призову офіцерів є набуття ними практичних навичок і умінь для збройного захисту Вітчизни, накопичення військово-навченого ресурсу в запасі після їх звільнення та підвищення рівня укомплектованості Збройних сил України офіцерським складом.

До того ж після завершення підготовки передбачається призначення офіцерів на посади до військових частин Збройних сил України.

Новини за темою: Уряд запропонував відстрочити призов на службу деяких категорій громадян

Крім цього, на офіцерів, яких буде призвано, розповсюджується весь пакет соціальних пільг та гарантій військовослужбовців за контрактом.

Нагадаємо, раніше в Міноборони заявляли, що строковиків, які відслужили встановлені терміни, звільнять у запас вчасно.

Новини за темою: Зеленський переніс призов на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень

Також повідомлялося, що призовники потраплятимуть до ЗСУ тільки після обсервації.

Loading...