На відпочинок в Анталію прилетіли перші туристи з України

Упродовж дня в аеропорту очікують ще декілька рейсів з України

В Анталію після тривалої перерви через пандемію коронавірусу прибули два літаки з українськими туристами. Про це розповів консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко, який зустрічав туристів в аеропорту, повідомляє "Укрінформ"

"321 пасажир прилетів двома рейсами авіакомпанії SkyUp, туроператор JoinUp із Запоріжжя та Харкова. Усі заходи безпеки в аеропорту дотримані, жодної людини з ознаками захворювання не було", - розповів дипломат агентству.

Новини за темою: ЄС після відкриття кордонів може заблокувати в’їзд для туристів з РФ і США, – ЗМІ

Також він уточнив, що після процедури паспортного контролю та перевірки стану здоров'я всі українці вирушили до своїх готелів.

Окрім цього, сьогодні ще очікують на кілька рейсів з Києва - о 08:30, 08:35, 08:45, 15:20, а також один з Одеси - о 14.35.

Відомом, що загалом 1 липня аеропорт Анталії приймає близько 30 рейсів: з різних міст Німеччини, а також зі столиць Данії, Великої Британії, Молдови, Казахстану.

Новини за темою: "Мандруй Україною": Стартувала робота над проєктом для популяризації внутрішнього туризму

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Кабінет міністрів України може закрити українські курорти, зокрема Одесу. 

Loading...