На українсько-румунському кордоні незабаром з'являться фото- та відеопастки

Фото з відкритих джерел

Також українські прикордонники планують встановити тепловізори

Незабаром на українсько-румунському кордоні в межах Чернівецької області з'являться системи фото- та відеофіксації. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Згідно з повідомленням, таке рішення стало результатом роботи на ділянці Чернівецького прикордонного загону Голови Держприкордонслужби Сергія Дейнеко.

Новини за темою: На кордоні України зі Словаччиною утворилася черга з 200 вантажівок

"Ми разом пройшли пішки по всіх гірських недоступних місцях і побачили усі недоліки. За результатами проведеної роботи було визначено певний комплекс досить потужних заходів, які будуть впроваджуватись на території Чернівецької області. Перше, це інженерне облаштування кордону – ми вже розпочали і на всіх загрозливих напрямках зараз встановлюється загороджувальний паркан типу "Ягоза". На більш спокійних ділянках ми встановлюємо загородження сіткою Рабіца. Планується оснащення засобами відеоспостереження, засобами фотофіксації", - розповів начальник Чернівецького прикордонного загону Сергій Марцінкевич і додав, що до них надійшли також мотоцикли і потужні автомобілі високої прохідності.

Окрім цього, з метою удосконалення технічного забезпечення прикордонники отримають тепловізійні комплекси, які на цій ділянці дотепер не використовувалися.  Наприклад, румунська сторона потойбіч кордону вже має 16 таких комплексів. 

Новини за темою: Україна відкриє нове консульство в Румунії, – Кулеба

Нагадаємо, нещодавно на українсько-румунському кордоні відкрили поромну переправу "Орлівка-Ісакча".

Loading...