На українсько-білоруському кордоні хасиди не полишають спроб потрапити до Умані, сотні людей скупчилися між КПП

Фото з відкритих джерел

У ДПСУ пригрозили їм відповідальністю

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко зустрівся з хасидами в пункті пропуску "Нові Яриловичі" і закликав їх дотримуватися законів України, втім ті все одно намагаються потрапити в країну, передає пресслужба Державної прикордонної служби України.

"Кожна держава має свої закони – і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законів. Наголошую на недопущенні порушення кордону, адже за це кожен нестиме відповідальність", - сказав Дейнеко.

Як зазначається, з обіду 14 вересня іноземні громадяни почали збиратися на кордоні з метою потрапляння в Україну для паломництва попри обмеження в’їзду іноземців до 28 вересня – та продовжують перебувати на території Білорусі між українським та білоруським пунктами пропуску.

Станом на ранок 15 вересня, за даними ДПСУ, між пунктами пропуску скупчилося кілька сотень іноземних громадян.

Новини за темою: В Умані власник кафе відмовився пускати хасидів у заклад

Вони не полишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз'яснення про обмеження в’їзду іноземців, що введені з метою недопущення поширення територією України коронавірусної інфекції.

Рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску "Нові Яриловичі" залишається обмеженим, прикордонники перенаправляють транспортні засоби на інші пункти пропуску.

На кордоні з Білоруссю перебувають резерви Прикордонної служби, організована взаємодія з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Під час наради в пункті пропуску Дейнеко обговорив із керівниками підрозділів правоохоронних органів питання взаємодії. Йшлося про спільні дії щодо недопущення провокацій та припинення спроб незаконного проникнення в Україну груп іноземців.

Новини за темою: На кордоні Білорусі та України застрягли 1,5 тис. хасидів

Раніше повідомлялося, що Держприкордонслужба пригрозила відповідальністю хасидам, які намагаються потрапити в Україну з території Білорусі.

Loading...