На телеканалі "112 Україна" сьогодні продовжить роботу міжнародний медіапроєкт "ЛЮДИ"

з відкритих джерел

На телеканалі "112 Україна" сьогодні о 15:30 продовжить роботу міжнародний медіапроєкт "ЛЮДИ".

Учасники програми: легендарний Сева Новгородцев, культурний оглядач Олексій Ананов, Світлана Крюкова - заступник головного редактора "Страна.UA", Юрій Молчанов - культуролог, продюсер, рок-музикант Олег Карамазов.

У програмі відбудеться огляд подій у світі за тиждень. Звичайно ж, головною темою стане обговорення міжнародного Громадянського форуму "Люди миру", що відбувся на Донбасі і трансляцію якого можна подивитися на ютуб-каналі форуму: "ЛЮДИ МИРУ".Форум на Донбасі, який відбувся з ініціативи Української Православної Церкви, став зборами цивільних сил, показав, що мир на Донбасі та його відновлення вже стає темою громадян України і громадянського суспільства в цілому, в тому числі міжнародного, а не тільки політиків і політичних сил.

Зібрати людей, життєвим цілепокладанням яких є мирне життя, а не економічне і політичне паразитування на війні – мета і завдання міжнародного Громадянського форуму "Люди миру".

У програмі візьмуть участь гості з-за кордону - Олег Ясинський, уродженець Києва, журналіст-міжнародник, який з 1994 року постійно проживає в Сантьяго (Чилі), головний редактор видання "Страна" Ігор Гужва.

Учасники програми розглянуть основні тези Звернення учасників Форуму до Президента України, лідерів "нормандської четвірки", до всіх гілок української влади, громадянського суспільства. Це Звернення - пропозиція конструктивної співпраці громадянського суспільства і влади у справі закінчення війни і відродження Донбасу - як обов'язкової умови відродження всієї України!